Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć Action wykonała plan. Ma 25 placówek w Polsce

Pierwszy sklep dyskontowej sieci Action został otwarty 12 października 2017 roku w Lesznie. Od tego czasu Action rozwinęło się i ma obecnie 25 sklepów w naszym kraju.
Reklama

W październiku ub. r. spółka rozpoczęła budowę centrum dystrybucyjnego  w miejscowości Osła w gminie Gromadka. Będzie to 8. tego typu obiekt Action w Europie. Inwestycja będzie w stanie przechowywać ok. 51 tys. palet i będzie pomagała zaopatrywać sklepy z południowo-zachodniej Polski oraz we wschodnich Niemczech. W dłuższej perspektywie, centrum dystrybucyjne stworzy od 300 do 400 miejsc pracy.

Action jest międzynarodowym dyskontem nieżywnościowym z ponad 1200 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Grupa zatrudnia ponad 41 000 osób. W 2017 r. łączna sprzedaż wyniosła 3,4 mld EUR. Asortyment sklepów składa się z 14 kategorii: dekoracja, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i outdoor, pranie i sprzątanie, jedzenie i picie, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i bielizna.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum