Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Silesia Outlet z marką Adidas

Salon adidas w Silesia Outlet liczy 807 mkw. powierzchni.
Reklama

Oferta salonu outletowego adidas to szeroka propozycja ubrań, obuwia i akcesoriów dla amatorów sportowych aktywności niemal wszystkich dziedzin: biegania, fitnessu, piłki nożnej, czy pływania. Całość uzupełniają kolekcje „lifestylowe”.

Salon outletowy w Silesia Outlet został urządzony w najnowszym koncepcie marki - Homecourt, skupiającym uwagę klientów na pozytywnych emocjach, wynikających  z uprawiania sportu i dobrej atmosferze zakupów.

W salonie w Silesia Outlet dominuje czerń, szarości i biel. Przebieralnie i poszczególne elementy sklepu zbudowane zostały również z modnych, betonowych ścian i konstrukcji. Całość uzupełniają wielkoformatowe tapety z wizerunkiem sportowców, kibiców i obiektów sportowych, a oferta salonu została wyeksponowana, dzięki oświetleniu punktowemu.

Silesia Outlet to najnowsze centrum wyprzedażowe w Polsce. Na 12 000 mkw. powierzchni gromadzi 60 salonów outletowych znanych marek lokalnych i międzynarodowych.

Silesia Outlet mieści się w Gliwicach - w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi krajowej nr 78 w kierunku Rybnika. Na kierowców czeka tam 3000 miejsc parkingowych. Zarządcą Silesia Outlet jest NEINVER - lider rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz wiodący operator tego segmentu w Europie. Centrum zostało otwarte 27 marca tego roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (6)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum