Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sinsay, Pepco i Tedi otwierają sklepy w Karuzeli w Lublińcu

W powiększonym parku handlowym Karuzela w Lublińcu od kilku dni działa sklep Sinasy (2000 mkw.) a w kolejnym tygodniu otworzą się jeszcze Pepco i Tedi.
Reklama

- To bardzo dobra wiadomość dla rynku że pomimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią, sytuacja wraca do normy a najemcy są gotowi na otwieranie nowych sklepów - mówi Ewa Pakuła zajmująca się marketingiem w Karuzela Holding. Pandemia lekko opóźniła otwarcie powiększonej Karuzeli, ale do końca maja wszystkie nowe sklepy będą już działały.

Karuzela w Lublińcu, została otwarta w 2014 roku i dziś działa ze sklepami: Biedronka, CCC, Jysk, Martes Sport, KIK, Rossmann. Teraz powiększyła się o kolejne 3.000 m kw i osiągnie 8000 m kw powierzchni handlowej. 

Spółka Karuzela Lubliniec, która jest inwestorem w parku handlowym w Lublińcu, jest wspólnym przedsięwzięciem polskiej firmy Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska. Obiekty pod tą nazwą realizowane są od 8 lat na terenie całej Polski. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i Wrześni. W chwili obecnej trwają dwie nowe budowy – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Wągrowcu, Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum