Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklep Dealz w Bytomiu otwarty

W Agorze Bytom swój sklep otworzyła sieć Dealz. Marka oferuje tysiące produktów za 5 złotych: od artykułów gospodarstwa domowego, przez kosmetyki aż po artykuły spożywcze. Dealz zajął prawie 700 mkw. powierzchni.
Reklama

Sklepy Dealz w Polsce oferują około 3 tysiące produktów znanych marek (np. Nivea, Rexona, Pampers, Coca-Cola), jak również produktów na każdą okazję i z wielu kategorii: zdrowie i uroda, rozrywka, AGD i wyposażenie domu, artykuły spożywcze, produkty dla dzieci, dla zwierząt i inne.

Sieć sklepów Dealz funkcjonuje w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Hiszpanii i – od roku – w Polsce. Sklep w Agorze Bytom jest drugim pod tym szyldem na Śląsku i 15. w Polsce. Obecnie sieć posiada ponad 900 sklepów i zatrudnia ponad 18 tys. pracowników.

Otwarcie Dealz to kolejny krok na drodze rozszerzenia oferty sklepów wielobranżowych Agory Bytom. W grudniu ubiegłego roku na pierwszym piętrze pojawił się KIK. Wcześniej na tym samym poziomie marka Pepco otworzyła nowy, dwukrotnie większy niż dotychczas salon. Dealz/Poundland i Pepco należą zresztą do tej samej grupy - Pepkor Europe.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum