Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy IKEA od marca czynne o godzinę dłużej

- Ograniczenie handlu w niedziele wpłynie na funkcjonowanie jednostek IKEA Retail. Sklepy stacjonarne, Punkty Odbioru Zamówień, Domolinia i tym samym Meble na telefon będą pracować tylko w dni nieobjęte zakazem handlu. Obecnie nie planujemy zmieniać godzin otwarcia sklepów. Nie zmieni się też funkcjonowanie usługi Meble przez internet - zamówienia on-line można składać we wszystkie dni tygodnia - poinformowała naszą redakcję IKEA.
Reklama

- Na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zmienią się zwyczaje zakupowe i zachowania naszych klientów. Będziemy przyglądać się sytuacji prawnej oraz potrzebom naszych klientów, na które pragniemy szybko i elastycznie odpowiadać - podała spółka.

Jak wynika z informacji sieci IKEA do marca sklepy były czynne od 9 do 21. Od marca będą czynne od 9 do 22. 

- Wprowadzone zmiany godzin otwarcia nie wynikają z ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Są one konsekwencją naszej decyzji biznesowej o ujednoliceniu godzin otwarcia sklepów IKEA w Polsce, w zależności od ich wielkości i dotyczą tylko czterech lokalizacji. Obecnie nie planujemy kolejnych zmian godzin otwarcia - podała spółka.

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum