Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy Komfort S.A. rozszerzają swój asortyment o markę PORTA

Marka KOMFORT wprowadziła do swojej oferty produkty specjalizującej się w tworzeniu funkcjonalnych i solidnych rozwiązań drzwi wewnętrznych i wejściowych firmy PORTA KMI POLAND S.A.
Reklama

Sklepy Komfort S.A. to marka doskonale znana na rynku home&decor, która poza kategoriami asortymentowymi w postaci łazienek, kuchni, mebli czy podłóg, z powodzeniem rozwija ofertę drzwiową. Do grona marek sklepów KOMFORT dołączyła właśnie PORTA - największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. 

 

Wdrożenie przeprowadzone zostało etapami, a rozpoczęło się od gruntownego szkolenia dla wszystkich pracowników KOMFORT – zrealizowanego jeszcze w zeszłym roku. Szkolenie miało na celu wyposażenie pracowników KOMFORT w obszerną wiedzę produktową oraz niezbędne umiejętności i kompetencje gwarantujące komfortowe doznania klientów podczas procesu zakupu drzwi.

Obecny etap wdrożenia współpracy to implementacja eskpozycji asortymentu PORTA w sklepach KOMFORT HOME. Na tą chwilę jest ona w większości z 160 sklepów stacjonarnych marki.

Współpraca z PORTA niesie zarezerwowaną tylko dla klientów KOMFORT unikalną na rynku propozycję obsługi przed- i posprzedażowej, pod postacią tzw. Usługi Standard i Premium. To niezwykle istotny i wyjątkowy z punktu widzenia Klientów element ofertowy. Usługę można aktywować w ciągu 30 dni od montażu. Klient KOMFORTU zyskuje ochronę na całe zamówienie (ościeżnica, skrzydło drzwi, klamki, okucia) na okres 5 lat. Ta oferta jest ograniczona czasowo.

 

Z kolei PORTA korzysta z kolejnego kanału dystrybucji swoich produktów za pomocą 160 stacjonarnych sklepów KOMFORT, a także możliwości zamawiania produktów poprzez stronę www.komfort.pl. Właśnie tu dostępna jest możliwość przeprowadzenia klienta przez unikalny i technologicznie zaawansowany proces konfiguracji drzwi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum