Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sports Direct zajmie miejsce Go Sport. Kiedy otwarcie?

Sports Direct otworzy nowy sklep o powierzchni 1450 mkw. w centrum handlowym Blue City. Sklep zlokalizowany w dawnej lokalizacji Go-Sportu na poziomie -1.
Reklama

Otwarcie sklepu planowane jest jeszcze w tym roku.

Anna Gut, Leasing Director w Blue City powiedziała: "Sports Direct w Blue City to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy czekają na pojawienie się w centrum nowego salonu sportowego. Sklep będzie oferował dobrej jakości produkty sportowe znanych marek w przystępnych cenach, dlatego z pewnością będzie się cieszył dużym zainteresowaniem".

W transakcji pośredniczyła firma doradcza JLL. Umowa najmu jest w trakcie negocjacji warunków, a wynajmującego wspierał Mariusz Czerwiak, Senior Director z firmy doradczej JLL.

 

 

30 mln zł za Go Sport. Kto tyle zapłacił?

Przypomnijmy, że 18 stycz­nia br. zo­sta­ła sfi­na­li­zo­wa­na trans­ak­cja sprze­da­ży ca­łe­go ma­jąt­ku Go Sport. Na­byw­cą został SPORTSDIRECT.COM Po­land. 

Sprze­daż Go Sport za­mknię­to przed upły­wem sze­ściu mie­się­cy od da­ty ogło­sze­nia upa­dło­ści. Jak na pol­skie wa­run­ki jest to nie­by­wa­łe, po­nie­waż upa­dło­ści za­zwy­czaj to­czą się du­żo dłu­żej, na­wet la­ta­mi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum