Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tavex otwiera kolejny salon w Klifie

Dom Mody Klif w Warszawie powitał nowego najemcę. 29 maja salon otworzyła tam międzynarodowa firma finansowa Tavex. Ma ona w swojej ofercie sprzedaż metali szlachetnych oraz usługę wymiany walut. To 3 lokalizacja tej sieci w Warszawie i 10 w Polsce.
Reklama

- Nieustannie pracujemy nad zróżnicowaniem i komplementarnością oferty w Domu Mody Klif. Otwarcie nowego salonu Tavex wzmacnia nasz tenant-mix - mówi Emilia Załuska, dyrektor Domu Mody Klif.

 

 

 

Jak podkreśla, to już drugi salon Tavex w obiekcie Klif. W 2021 r. marka otworzyła swój oddział w Galerii Klif w Gdyni. W punkcie w Domu Mody Klif w Warszawie, przy ulicy Okopowej 58/72, klienci będą mogli od ręki zakupić złoto lub srebro inwestycyjne, skorzystać z możliwości wymiany ponad 60 walut, a także zrealizować przekaz pieniężny czy odebrać zamówienie internetowe.

- Decyzja o otwarciu kolejnego salonu w Warszawie wynikała m.in. z ogromnego zainteresowania naszymi produktami. Firma Tavex odnotowała wzrost sprzedaży złota o około 25% rok do roku – mówi Aleksander Pawlak, prezes firmy Tavex. - Nasze plany rozwoju zakładają zwiększenie liczby salonów o kolejne, eleganckie lokale - dodaje. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum