Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tchibo dołącza do najemców Auchan Hetmańska, Apart do Auchan Gdańsk, a 4F do Auchan Poczesna

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska poszerzyło portfolio najemców o markę Tchibo. Sklep typu pop-up z różnorodnym asortymentem w obniżonych cenach zajął lokal o powierzchni 163 mkw. Z kolei Auchan Gdańsk poszerzył ofertę o jubilerską markę Apart. W lokalu o powierzchni blisko 170 mkw. można znaleźć biżuterię i markowe zegarki. W grudniu wśród najemców Auchan Poczesna pojawiła się polska marka 4F, zajmując salon firmowy o powierzchni 120 mkw
Reklama

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska od kilkunastu lat jest jednym z cenionych przez klientów miejsc zakupów. To jeden z największych obiektów handlowych w Białymstoku, a zróżnicowana oferta ponad 50 sklepów pozwala podczas jednej wizyty kupić niezbędne produkty, ubrania, dodatki i kosmetyki dla całej rodziny.

 

13 października grono najemców Centrum Handlowego Auchan powiększyło się o markę Tchibo, która otworzyła sklep typu pop-up. W wygodnym lokalu o powierzchni 163 mkw. można znaleźć produkty z wielu kategorii w outletowych cenach.

W sklepie Tchibo w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska można znaleźć między innymi ubrania i tekstylia z bawełny ekologicznej, sprzęt domowy i akcesoria kuchenne wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu, a także produkty do ogrodu. Klienci znajdą tam również bogaty wybór doskonałej kawy, jak również akcesoria potrzebne do jej zaparzenia, w tym ekspresy do kawy Esperto i Cafissimo.

 

Sklep w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska jest drugą lokalizacją formatu pop-up Tchibo w obiektach z portfolio Nhood Polska. Od ubiegłego roku marka jest również obecna w Galerii Bronowice w Krakowie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum