Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TEDi otworzy sklep w Nowych Bielawach i Galerii Renova

Marka TEDi ulokuje się w retail parku przy centrum handlowym Nowe Bielawy a także w Galerii Renova w Warszawie, gdzie zajmie lokal o powierzchni 700 mkw.
Reklama
  • Ofertę Nowych Bielaw wzbogać trzy sklepy wielkopowierzchniowe, w tym sklep niemieckiej marki segmentu EDLP (everyday-low-prices).Prace związane z rozbudową Nowych Bielaw idą do przodu. 
  • Budowa ma zakończyć się już jesienią tego roku. W powstającym obiekcie otwarty zostanie pierwszy w Toruniu sklep sieci NEONET a także sklep Komfort.

Także w Galerii Renova toczy się przebudowa, która jest kontynuacją dotychczasowych modernizacji. Tedi w Galerii Renova pojawi się późną jesienią.

Do największych najemców należą m.in. Stokrotka, Rossmann, Hebe, RTV Euro AGD, C&A, KiK, Pepco, Dealz, Kakadu, Empik, Coccodrillo, Greenpoint, Diverse, Top Secret oraz Fitness Zdrofit, Szkoła Tańca Egurolla, oraz Apteka Cosmedica, Cukiernia Sowa, Poczta Polska, PKO Bank Polski.

Marka TEDi pojawiła się też w parkach handlowych N-Park w Gorzowie i Pszczynie.

TEDi posiada już ponad 2.550 sklepów w całej Europie i około 24.000 pracowników w 10 krajach. Ideą ekspansji tej marki jest stworzenie gęstej sieci lokali, by każdy klient miał je na wyciągnięcie ręki.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum