Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Top Secret najemcą Dekady Sieradz

Na 16 września br. zaplanowano otwarcie sklepu Top Secret w centrum handlowym Dekada Sieradz. Sfinalizowana umowa najmu dotyczy zagospodarowania ok. 200 mkw. przestrzeni handlowej.
Reklama

Marka Top Secret będzie prowadzić działalność obok takich sieci jak m.in. Qiuosque, H&M, Reserved, Sinsay, Vistula, Martes Sport i CCC.

Dekada Sieradz to inwestycja w której na powierzchni 10 tys. mkw. mieści się ok. 30 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. 

- Dekada Sieradz jest nie tylko największą galerią handlową w mieście, to również największa lokalizacja zakupowa w regionie. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, która będzie skupiać różnorodne marki tak, aby klienci mogli zrobić wszystkie zakupy w jednym miejscu, niezależnie od tego, jakiego szukają asortymentu. W każdej ze stref handlowych dajemy odwiedzającym szeroki wybór spośród popularnych i lubianych brandów. Podpisanie umowy z marką Top Secret jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii wzbogacania oferty galerii. Cieszy mnie, że mieszkańcy Sieradza już wkrótce będą mogli udać się na zakupy do kolejnego sklepu – mówi Jacek Przybyłek, dyrektor centrum handlowego Dekada Sieradz. 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum