Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trei zbuduje parki handlowe w Lublinie, Koninie, Łapach

Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i zarządca aktywów w przygotowaniu ma inwestycje o wartości 200 mln euro, na które składają się parki handlowe pod marką Vendo Park, realizowane w Polsce.
Reklama
  • Portfel Trei Real Estate obejmuje nieruchomości mieszkaniowe o wartości 1,8 mld euro i nieruchomości handlowe o wartości 200 mln euro.
  • Wartość aktywów zarządzanych przez Trei wzrosła w 2022 roku z 1,3 mld euro do 1,6 mld euro.

Wartość zarządzanych przez Trei aktywów wzrosła w 2022 roku o 23% i wynosi obecnie 1,6 mln euro. 

"We wrześniu sprzedaliśmy siedem niemieckich nieruchomości handlowych, a na początku 2023 roku także cały nasz portfel w Portugalii, składający się z 49 obiektów handlowych. W tym roku planujemy także sprzedaż nieruchomości należących do czeskiego i słowackiego portfolio Trei. Będziemy koncentrować się na działalności deweloperskiej w Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych”, mówi Pepijn Morshuis, prezes Trei Real Estate.

„W 2023 roku zamierzamy rozwijać nasze portfolio w Stanach Zjednoczonych, Polsce i w Niemczech. Tam, gdzie w  ubiegłym roku dotknęły nas opóźnienia względem zakładanego tempa wprowadzania nowych inwestycji, zintensyfikujemy nasze działania i wrócimy do planowanego poziomu rozwoju, jak w przypadku sieci Vendo Parków w Polsce”, dodaje Pepijn Morshuis.

Trei dywersyfikuje portfolio w Polsce

Trei Real Estate dotąd zrealizował 33 parki, z czego 3 w ramach spółki joint venture z Patron Capital Partners. Wkrótce do portfela inwestora zostanie sprzedany także czwarty obiekt – wybudowany niedawno park handlowy w Zambrowie. W 2021 roku Trei otworzył 3 nowe Vendo Parki – w Otwocku, w Skarżysku-Kamiennej i w Mielcu. W tym roku planowane jest powstanie siedmiu kolejnych, m.in. w Krakowie, Łapach, Gorzowie Wielkopolskim, Koninie i Lubinie na Dolnym Śląsku. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum