Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trzy nowe marki w Westfield Mokotów

W ostatnim czasie do oferty modowej Westfield Mokotów dołączyły trzy nowe marki. Klienci mogą odwiedzić salon Gerry Weber, butik bielizny Darily oraz pop-up store marki Kapsula, zrzeszającej ukraińskich projektantów.
Reklama

Jedną z najnowszych propozycji Westfield Mokotów jest butik Gerry Weber, w którym znaleźć można trzy modowe marki własne: Gerry Weber, Taifun i Samoon. 

Od niedawna w strefie The Designer Gallery można również odwiedzić pop-up store Kapsula. Marka założona w 2015 roku jest platformą zrzeszającą ukraińskich projektantów. W salonie Kapsula na klientów czekają  unikalne ubrania i dodatki na różne okazje, a także przedmioty użytkowe.

 

Kolejną nowością na mapie centrum handlowego jest salon bielizny Darily. W salonie można  wybierać spośród różnorodnych modeli eleganckiej bielizny i strojów kąpielowych.  

- Cieszymy się z kolejnych nowych propozycji, które wzmacniają naszą ofertę oraz potwierdzają, że Westfield Mokotów jest jedną z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji wśród centrów handlowych w Polsce – powiedziała rzeczniczka prasowa Westfield Mokotów, Agata Berndt-Wazelin.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum