Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Twórca eobuwie i Modivo inwestuje w technologiczną spółkę Ostendi

Spółka MKK3, inwestycyjny wehikuł Marcina Grzymkowskiego, twórcy marek eobuwie i Modivo, objął 40 proc. udziałów w technologicznej spółce Ostendi. To platforma do zarządzania nowoczesnymi procesami HR.
Reklama

Ostendi oferuje platformę do obsługi procesów związanych z miękkim HR. Spółka jest dzisiaj liderem polskiego rynku w badaniach kompetencji, bazujących na ocenie 360. Oferowane przez Ostendi oprogramowanie umożliwia firmom automatyzację złożonych procesów HR. W ciągu kilku godzin możliwa jest realizacja zaawansowanego procesu przeglądu kompetencji pracowników. Platforma usprawnia podejmowanie decyzji personalnych w oparciu o rzetelne i obiektywne dane. Z nowoczesnej technologii korzystać mogą zarówno lokalne spółki, jak i duże międzynarodowe organizacje.

Na polskim rynku z Ostendi korzystają już m.in. Budimex SA, Santander Consumer Bank, LOT Air Maintanance Services (należący do Polskiej Grupy Lotniczej), Papaya Films, Good Food Products czy Ecowater.

Stawiamy na przedstawianie HR-owcom oraz badanym przez nich pracownikom konkretnych wniosków, zamiast niejasnych zbiorów danych. Wierzymy w podejście nowoczesne, inkluzywne. Stąd m.in. elastyczność naszych narzędzi, które można dostosować do specyfiki i oczekiwań danej organizacji - wyjaśnia prezes firmy, dr Bożena Roczniak.

Formuły pracy zdalnej i hybrydowej są już powszechnym standardem rynkowym i wszystko wskazuje na to, że zostaną z nami. Nie można nie brać pod uwagę wyzwań, a wręcz zagrożeń mogących wypływać z takiego modelu, szczególnie na etapie budowy zespołów. Managerowie wiedzą jak wymagające dla pracowników mogą być brak sprawnych informacji zwrotnych, izolacja, brak zrozumienia celów czy identyfikacji z firmą - wyjaśnia swoje zaangażowanie w projekt Marcin Grzymkowski.

Planowana jest ekspansja zagraniczna platformy na nowe rynki CEE oraz kraje Europy Zachodniej.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum