Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TXM zmienia wizerunek. To szansa na nowe otwarcie?

Spółka TXM w restrukturyzacji, prowadząca sieć sklepów z odzieżą damska, męską i dziecięcą, wdraża zmiany w zakresie wizerunku oraz oferty. Pierwszym krokiem jest ujednolicenie identyfikacji wizualnej oraz odświeżenie formy komunikacji z klientami. Zmiany mają na celu odbudowanie sprzedaży oraz pozycji rynkowej sieci.
Reklama

TXM realizuje plan naprawczy spółki. Poza reorganizacją sieci sprzedaży, kolejnym krokiem do odbudowania pozycji rynkowej jest zmiana wizerunku i uatrakcyjnienie oferty. W związku z tym TXM wprowadza do sprzedaży gamę produktów odzieżowych jak w sieciach modowych, ale w niższych cenach. W ramach oferty w TXM znajdą się nowości, m.in. kolekcja limitowana dla kobiet ze specjalnym oznakowaniem graficznym. 

Nowy asortyment będzie dostępny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online na www.txm.pl. Zmiany zostaną zakomunikowane w gazetce reklamowej, która zyskała nowa szatę graficzną i format. Sieć odświeżyła także logo oraz hasło reklamowe: TXM - ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE. CIESZ SIĘ MODĄ I OKAZJĄ! Zmiany te widoczne będą również w mediach społecznościowych i na stronie www.

-  Dzięki wprowadzonym zmianom chcemy nie tylko przypomnieć się stałym klientom, ale także dotrzeć do nowych kupujących – powiedziała Agnieszka Kudła, dyrektor marketingu TXM S.A. w restrukturyzacji.

Sieć poza zmianami wizualnymi wprowadza także nowe standardy obsługi klientów. – Dzisiejsi klienci przychodzą do sklepu, który lubią i w którym wita ich miła obsługa. Taką siecią chcemy być. Naszymi priorytetami jest bezpośrednia obsługa, uśmiech, doradztwo i przyjazne klientom podejście – dodaje Agnieszka Kudła.

Obecnie w ramach sieci TXM działa w Polsce około 260 sklepów z odzieżą damską, męską i dziecięcą.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum