Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W sklepach JYSK Wigilia będzie wolna

W sklepach sieci JYSK Wigilia 2017 będzie dla pracowników dniem całkowicie wolnym od pracy. To wyjątkowa inicjatywa w skali całego kraju i prezent dla pracowników firmy.
Reklama

Pomysł na wolną Wigilię we wszystkich sklepach JYSK pojawił się w ubiegłym roku.

 – Wolna Wigilia – taki mamy prezent dla naszych pracowników. Wierzymy, że nie ma nic cenniejszego niż umożliwienie spędzenia całego dnia z najbliższymi. Wierzymy także, że zadowolenie i uśmiechy naszych współpracowników wywołane decyzją o dniu wolnym w Wigilię przełożą się na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów - mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska. – Jesteśmy kupcami, którym zależy na dobrej opinii na rynku. Liczymy na to, że miły gest w kierunku naszych współpracowników zostanie doceniony przez naszych klientów. Sądząc po ubiegłorocznych reakcjach na portalach społecznościowych oraz pozytywnych komentarzach naszych klientów - decyzja spotkała się z uznaniem konsumentów – podkreśla Padalak.

Jednocześnie w gorącym przedświątecznym okresie sieć JYSK wprowadziła kilka udogodnień dla klientów. W tygodniu przed świętami sklepy będą czynne do 21.00. Dodatkowo przez cały czas, bez przerw świątecznych działa sklep internetowy JYSK.pl.

Konsumenci dowiedzą się o wolnej Wigilii w sklepach JYSK z reklamy TV emitowanej w dniach 18-23.12.2017 , informacji umieszczonej na profilu JYSK Polska na Facebooku oraz gazetek reklamowych i informacji umieszczonych w sklepach.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2 500 sklepów w 49 krajach na całym świecie. Roczny obrót grupy wynosi około 3,12 miliardów euro i systematycznie rośnie. Sieć zatrudnia ok. 21 000 pracowników.

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum