Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Właściciel marek Jan Niezbędny i Kolastyna chce przejąć Stella Pack

Sarantis Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie chce przejąć kontrolę nad Stella Pack Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wniosek w tej sprawie wpłynął do UOKiK.
Reklama

Sarantis częścią Grupy Sarantis prowadzącej działalność w zakresie wytwarzania i dystrybucji następujących kategorii produktów: Kosmetyki Masowe, Produkty Gospodarstwa Domowego, Produkty do Pielęgnacji i Zdrowia oraz Kosmetyki Luksusowe.

Grupa Sarantis ma w ofercie produkty między innymi następujących marek: STR8, BU, C-Thru, Noxzema, Carroten, Bioten, Elmiplant, Kolastyna, Orzene, Astrid, Indulona, Sanitas, Fino, Jan Niezbędny, Ava, ΤΕΖΑ, Pyrox, Camel i Afroso.

W Polsce Grupa Sarantis jest aktywna w zakresie dystrybucji produktów z kategorii Kosmetyków Masowych oraz z kategorii Produktów Gospodarstwa Domowego (Jan Niezbędny, Grosik, Fino, Teza, Septifos). Inny podmiot zależny Grupy Sarantis w Polsce to spółka Polipak sp. z o.o., produkująca różnego rodzaju worki foliowe.

Z kolei Grupa Stella Pack jest producentem worków na śmieci i dystrybutorem niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

W 2017 roku firmę Stella Pack przejęła Bounty Brands, firma działająca w branży FMCG. W 2016 r. przychody Stella Pack wyniosły 222 mln zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum