Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wzorcownia rozszerza ofertę marek obuwniczych

Do zarządzanej przez EPP Wzorcowni dołączyli kolejni najemcy z Grupy CCC, którzy wzmocnią propozycję włocławskiego centrum o wysokiej jakości produkty z segmentu obuwia i akcesoriów. Oprócz HalfPrice, klienci mogą już skorzystać z bogatego asortymentu debiutującego na tym rynku konceptu eobuwie.pl. Po krótkiej przerwie w zmodernizowanej formie otworzył się również salon CCC. Nowi najemcy zajęli łącznie przestrzeń ponad 570 mkw.
Reklama

Według badań opublikowanych przez PRCH, centra handlowe cieszą się stałym zainteresowaniem ze strony konsumentów, którzy chętnie robią zakupy stacjonarnie . Taki trend sprzyja rozwojowi handlu w Polsce – tylko na rynku obuwia przychody w 2022 roku wyniosły dotychczas 2,51 mld euro. Przewiduje się, że do 2027 roku skumulowany roczny wskaźnik wzrostu na polskim rynku obuwniczym osiągnie poziom 5,21% .

Tym, co wyróżnia koncept eobuwie.pl jest z pewnością nowoczesne podejście do klienta. Produkty dostępne w salonie nie są eksponowane na półkach, można je przeglądać na umieszczonych w sklepie tabletach i zamówić odpowiednie modele do przymierzenia.

W asortymencie eobuwie.pl znajduje się niemal 177 tys. modeli obuwia od 800 polskich i światowych marek. Oferta nowego salonu uwzględnia 10 tys. sztuk butów dostępnych dla zainteresowanych na miejscu. Ponadto klienci mogą skorzystać ze skanera stóp 3d esize.me, który pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru oraz usługi Rezerwuj i Przymierz, pozwalającej wybierać z jeszcze bogatszej oferty online, przymierzać stacjonarnie i decydować o zakupie na miejscu. Sklep o powierzchni 209 mkw. znajduje się na parterze.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i dworca PKS. Centrum handlowe to przykład konceptu handlowego łączącego wyrafinowaną architekturę, ciekawą ofertę handlową i rozrywkową oraz dogodną lokalizację. Jego całkowita powierzchnia najmu wynosi 25,2 tys. mkw., a łączna liczba sklepów i salonów to 80.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum