Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Xiaomi Mi Store w nowym koncepcie w wrszawskiej Arkadii

18 grudnia Xiaomi oficjalnie otwiera w Warszawie swój największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store. Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej, odzwierciedlającej warunki domowe, strefy prezentującej kompleksowe, inteligentne rozwiązania dla domu. Będzie to pierwszy tego typu koncept stworzony poza Chinami.
Reklama

Mi Store znajdować się będzie na parterze warszawskiego centrum handlowego Westfield Arkadia (al. Jana Pawła II 82). Powierzchnia salonu wynosi 306 mkw. Wyróżnikiem sklepu jest duża strefa z rozwiązaniami ekosystemu urządzeń Xiaomi, w której klienci będą mogli sprawdzić działanie inteligentnych urządzeń z portfolio produktowego producenta. W strefie, zaprojektowanej na kształt mieszkania, będzie można zobaczyć kompleksowe, inteligentne rozwiązania, które można stworzyć we własnym domu, łącząc produkty lifestyle oraz codziennego użytku i sterować nimi za pomocą jednej aplikacji lub z pomocą asystenta głosowego. Ponadto w nowym Mi Store będzie znajdować się autoryzowany serwis, w którym można dokonać naprawy smartfonów oraz produktów ekosystemowych. Jest to pierwszy tego typu koncept stworzony przez Xiaomi poza Chinami.   

Funkcjonujący do tej pory Mi Store w Westfield Arkadia wkrótce zostanie zamknięty.

Wraz z najnowszym salonem w Westfield Arkadia w Polsce znajduje się w sumie 20 autoryzowanych punktów Mi Store, które zlokalizowane są w 16 miastach w 12 województwach.

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum