Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Xtreme Fitness Gyms w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu (zdjęcia)

W Centrum Handlowym Karolinka w Opolu 25 marca br. rozpoczyna działalność siłownia sieci Xtreme Fitness Gyms. Zajmujący powierzchnię blisko 1000 mkw. klub, oferuje 8 stref treningowych wyposażonych w sprzęty marek premium, zajęcia grupowe oraz indywidualne. Klubowicze mogą skorzystać z opieki instruktora klubu, usług platformy treningowej VOD, aplikacji mobilnej i autorskiego treningu HIIT.
Reklama

- Odpowiednio dobrany mix najemców to wynik konsekwentnie realizowanej strategii budowy silnej pozycji Karolinki w regionie. Bogata oferta handlowa, rozrywkowa i usługowa powoduje, że Karolinka może pochwalić się wysoką frekwencją odwiedzających - mówi Paulina Kurdziel-Świeczka, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle. - Cieszy nas, że silna marka jaką jest sieć klubów fitness i siłowni Xtreme Fitness Gyms, na pierwszą lokalizację w tym regionie wybrała nasz obiekt. Liczymy, że to początek owocnej współpracy również w innych lokalizacjach NEPI Rockcastle - dodaje.

Xtreme Fitness Gyms to polska sieć klubów fitness oferująca ćwiczenia pod opieką instruktora, zajęcia fitness oraz autorskie koncepty treningowe typu HIIT. Posiada też własną aplikację na telefony oraz platformę treningową VOD. Sieć ma obecnie 50 klubów w całej Polsce i podpisuje umowy na kolejne lokalizacje. Autorski model franczyzowy zakłada, że do 2027 roku powstanie 227 placówek sieci.

CH Karolinka fitness i Xtreme (fot. mat. ptas.)
CH Karolinka fitness i Xtreme (fot. mat. ptas.)

- Wybór centrum handlowego Karolinka na lokalizację naszego pierwszego w Opolu klubu fitness nie był przypadkowy. To jedno z największych centrów handlowych w regionie przyciągające klientów nie tylko z Opola, ale i z okolicznych miejscowości. To obiekt o ogromnym potencjale dla naszych dwóch konceptów: Xtreme Fitness Gyms oraz Xtreme KiDS - uzasadnia wybór nowej lokalizacji  Małgorzata Żegarska, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci. - Liczymy też, że inwestycja w Karolince będzie otwarciem współpracy również w innych obiektach NEPI Rockcastle w Polsce i wpisze się w naszą strategię tworzenia klubów w miastach w całej Polsce, już od 15 tys. mieszkańców - zaznacza.  

Centrum Handlowe Karolinka jest największym kompleksem handlowo-usługowym w Opolu, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Na powierzchni 70 tys. mkw. działa 170 sklepów i punktów usługowych - od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki. Parking oferuje 1200 miejscami postojowych. Centrum podzielone jest na strefy: galerię handlową i park handlowy, co ułatwia odwiedzającym dokonanie zakupów. Właścicielem CH Karolinka jest spółka Nepi Rockcastle. 

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum