Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ziko Optyk otwiera salony optyczne w całej Polsce

Dla sieci Ziko Optyk ten rok zapowiada się intensywnie, ponieważ marka szykuje się do uruchomienia nowych salonów optycznych w całej Polsce. 1 lutego w Vendo Park (ul. Żeromskiego 15) został otwarty punkt Ziko Optyk w Mielcu, 8 lutego nowy salon pojawi się w Centrum Handlowym Maxim (Siwińskiego 2A) w Legionowie a w marcu w Sosnowcu przy ulicy Modrzejowskiej 16. Jest to już 9 salon w Polsce. Klienci mogą liczyć na promocje: okulary korekcyjne za pół ceny lub kompletna para okularów za 79 zł.
Reklama

Ziko Optyk informuje, że klienci będą mogli wybierać spośród setek opraw okularowych znanych marek, zasięgnąć porady profesjonalnego zespołu optometrystów, a przede wszystkim skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji, np. będą mogli kupić kompletną parę okularów tylko za 79 złotych.

- Otwieramy kolejne salony optyczne w nowych regionach Polski. Nasza sieć znana jest z troski o klienta i niskich cen, o czym już teraz będą mogli przekonać się mieszkańcy Mielca i Legionowa. Naszą przewagą jest konkurencyjna oferta cenowa i bogaty wybór ładnych i modnych opraw. Obok starannie dobranego asortymentu gwarantujemy profesjonalną opiekę specjalistów i codzienne badania wzroku  – mówi Beata Kmieć, prezes Ziko Optyk.

Z okazji otwarcia nowych salonów sieć przygotowała dla swoich klientów oferty promocyjne. W nowych salonach będzie można kupić m.in. okulary korekcyjne za pół ceny, a także skorzystać z oferty na zakup okularów w cenie 79 zł.

Punkty optyczne Ziko Optyk

W asortymencie salonów znajdą się soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, akcesoria do okularów, okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne marek z różnych segmentów, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Klienci będą mogli wybierać spośród 700 opraw m.in. od marek takich jak Ray-Ban, Vogue Eyewear, Armani Exchange, Ralph by Ralph Lauren i Polaroid.

Punkty optyczne Ziko Optyk świadczą usługę dożywotniego i bezpłatnego serwisu, co oznacza, że klienci, którzy zakupili w salonie okulary, mogą skorzystać m.in. z drobnych napraw i regulacji, np. dokręcenie śrubek i wymiany nosków oraz z bezpłatnego profesjonalnego czyszczenia okularów w myjce ultradźwiękowej.

Nowe salony Ziko Optyk charakteryzują się nowoczesnym i przytulnym wnętrzem. W każdym znajduje się gabinet, w którym codziennie optometryści badają wzrok i dobierają korekcję okularową oraz soczewki kontaktowe, a w poczekalni na klientów czeka aromatyczna kawa.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum