Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

4MOVE Professional - nowa linia naturalnych napojów izotonicznych

Marka 4MOVE wprowadza 100 % naturalne napoje izotoniczne dla profesjonalistów i startuje z wielką ogólnopolską kampanią reklamową.
Reklama

Receptura nowej linii 4MOVE PROFESSIONAL Isotonic Drink bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach: wodzie mineralnej, sokach owocowych oraz kompleksie witamin, minerałów i elektrolitów. Zmienia się także design butli i etykiet. W kampanii reklamowej marki zobaczymy Adama Nawałkę.

4MOVE PROFESSIONAL to jedyne dostępne na polskim rynku w pełni naturalne napoje funkcjonalne bez obecności sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Optymalna kompozycja napoju dba o równowagę wodno – elektrolitową organizmu w trakcie wysiłku fizycznego, zapewnia odpowiednie nawodnienie oraz energię niezbędną do dalszych ćwiczeń. Każdy z izotoników został wzbogacony wysokiej jakości składnikami – magnezem, potasem lub L - karnityną. Swiss Vitamin Formula to unikatowy na skalę kraju kompleks witamin opracowany w Szwajcarii w renomowanym Laboratorium Innowacji DSM i wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oprócz walorów zdrowotnych i smakowych 4MOVE wprowadza w linii izotoników PROFESSIONAL niezwykle ergonomiczną i designerską butelkę PRO+, której etykieta sygnowana jest przez autorytet trenera Reprezentacji Polski i ambasadora marki, Adama Nawałki.

W składzie nowej linii 4MOVE PROFESSIONAL znajdują się trzy profesjonalne izotoniki dla wymagających: 4MOVE PRO+ Magnez, 4MOVE PRO+ Potas oraz 4MOVE PRO+ L - karnityna.

Wprowadzenie nowości wspierać będzie ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem Adama Nawałki pod hasłem „Twój Mistrz Zwycięstwa”. Jej bohater wyjaśni jak 4MOVE pomaga w realizacji wszelkich, w tym sportowych pasji. Marka będzie obecna zarówno w TV, jak i digitalu, zaplanowano szereg działań outdoorowych. 4MOVE zadba również o specjalne wsparcie Partnerów Handlowych oddając w ich ręce szereg materiałów POS z wizerunkiem trenera Adama Nawałki.

Rekomendowana cena produktu 4MOVE PROFESSIONAL Isotonic Drink : 3,29 zł.

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum