Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bałtyk rozwija linię batonów energetycznych BossMan

„BAŁTYK” rozwija linię swoich batonów energetycznych „BossMan”. Na rynek wchodzą dwie nowe wersje zawierające m.in. słonecznik i pestki dyni oraz figę i malinę. Premiera nowych batonów odbyła się w weekend 16-18 lutego podczas PKO Biegu Urodzinowego Gdyni. Seria „BossManów” z „Bałtyku” obejmuje teraz trzy, różnorodne batony energetyczne.
Reklama

ZPC „Bałtyk” rozpoczął produkcję batonów energetycznych „BossMan” w ubiegłym roku. Zostały one przygotowane specjalnie dla osób o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, prowadzących aktywny styl życia. Głównym założeniem było stworzenie produktu opartego na naturalnych składnikach, bez dodatku cukru, o walorach zarówno energetycznych jak i smakowych.

– Po sukcesie pierwszego z „BossManów” zdecydowaliśmy się na kontynuację i rozwinięcie serii o dwa nowe batony – mówi Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk”. Oferujemy teraz kompleksową serię, pozwalającą na wybór i dopasowanie walorów poszczególnych batonów do indywidualnych oczekiwań osób uprawiających sport – mówi Konrad Mickiewicz.

Batony są już dostępne w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”. Przygotowywane są także do szerszej dystrybucji oraz sprzedaży internetowej.

Dwa nowe „BossMany” to batony zawierające m.in. słonecznik i pestki dyni oraz figę i malinę:

- Baton „SŁONECZNIK/DYNIA” (pomarańczowa etykieta)– zawiera słonecznik, pestki dyni, żurawinę, orzechy ziemne, daktyle i płatki owsiane. 

- Baton „FIGA/MALINA” (fioletowa etykieta) – zawiera figę, malinę, nerkowce, daktyle, orzechy ziemne i płatki owsiane. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum