Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ekologiczne pieluszki jednorazowe Beaming Baby

Warstwa chłonna składa się ze 100 proc. naturalnej skrobi kukurydzianej wolnej od GMO. Pieluszki zawierają również biodegradowalne żel oraz niewielkie ilości konwencjonalnego żelu (poliakrylanu sodu) w celu zwiększenia chłonności pieluszki.
Reklama

Zewnętrzna warstwa pieluszki jest wykonana z bawełny oraz skrobi kukurydzianej, które tworzą oddychająca powierzchnię. Niebielone chlorem. Opakowanie pieluszek jest w 100 proc. biodegradowalne z przejrzystą komunikacją o składzie. Pieluszki mogą być również używane przez dzieci z egzemą, atopowym zapaleniem skóry, zmianami alergicznymi lub wrażliwą skórą. Nie zawierają emulgatorów i glikoli PEG (polietanowe) oraz PPG (polipropelynowe), które osłabiają warstwę ochronną skóry i mogą spowodować alergie.

W pieluszkach Beaming Baby obniżono zawartość substancji chemicznych o 30 proc., o czym informują opisy na opakowaniach.

Kategorie wagowe: Mini (2-6kg), Midi (5-9 kg), Maxi (8-16kg), Maxi Plus (12-22kg) i Junior (powyżej 15kg). Ceny wahają się od 35,5zł do 82zł za
paczkę.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum