Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cisowianka z nowatorskimi nakrętkami

Nałęczów Zdrój jako pierwszy producent wody mineralnej w Polsce, zakończył z sukcesem testy linii produkcyjnej nowego modelu nakrętek, na stałe przymocowanych do butelki.
Reklama

Nowe rozwiązanie jest szczególnie ważne, dla zachowania jej naturalnych właściwości, gdyż jako jedna z niewielu wód głębinowych w Polsce, butelkowana jest na miejscu. Spółka obniżyła wagę butelki aż o blisko 8 proc., a samej nakrętki o ponad 15 proc. w porównaniu z poprzednim modelem, tym samym przewyższając założenia unijnych przepisów. Butelki z nowym rozwiązaniem trafią do sprzedaży z końcem roku.

 

Rozwiązanie opracowane przez producenta wody Cisowianka nie tylko realizuje wymóg dyrektywy Unii Europejskiej, ale daleko wybiega poza te regulacje w zakresie znaczącego obniżenia masy nakrętki i butelki. Obniżenie wagi butelki aż o blisko 8 proc., a samej nakrętki o ponad 15 proc., poza wyeliminowaniem możliwości zaśmiecania środowiska, realnie wpłynie na redukcję naszego śladu węglowego. Uruchomienie seryjnej produkcji nakrętek, a tym samym wprowadzenie wody Cisowianka w nowych opakowaniach do sklepów, planowane jest na trzeci kwartał 2023 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum