Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

COUNTRY&NATURE - nowe karmy na rynku

Dr. PetCare wprowadza na rynek pełnoporcjowe, bezzbożowe, suche karmy COUN-TRY&NATURE dla dorosłych psów. W ofercie znajdują się karmy dla psów ras małych, średnich oraz dużych. Wszystkie produkty cechuje wysoka zawartość składników mięsnych - powyżej 68%. Ponadto nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. Wzbogacone zostały o naturalne składniki wspierające zdrowe stawy i system immunologiczny. W kolejnych miesiącach asortyment powiększy się o karmy mokre, przygotowane wyłącznie na bazie świeżego mięsa.
Reklama


„Jesteśmy pasjonatami zwierząt, dlatego wspólnie z ekspertami, dietetykami i weterynarzami stworzyliśmy produkty, które są naturalne i zostały przygotowane z dbałością o zdrowie naszych pupili - mówi Mariusz Wojciechowski, założyciel spółki.

Dr.PetCare to nowa polska marka, która pojawiła się na rynku pod koniec ubiegłego roku, oferując suplementy jakości human grade dla psów i kotów, dbające o skórę, zęby, stawy i holistyczne zdrowie pupila oraz obroże przeciwpchelne dopasowane do wielkości czworonogów. Firma umożliwia zakup produktów zarówno w kanale online, jak i offline, niebawem planuje również uruchomić sprzedaż subskrypcyjną.
Klienci mogą już korzystać z platformy www.drpetcare.pl. Dodatkowo suplementy i karmy można zakupić w wielu sklepach internetowych oraz zoologicznych, a także w wybranych klinikach weterynaryjnych na terenie kraju. W najbliższym czasie planowane są działania online promujące markę pod hasłem „Dbanie mamy w naturze” oraz działania trade wspierające sklepy zoologiczne.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum