Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

EtDruk - urządzenie do weryfikacji i automatycznego wydruku etykiet cenowych przy półce sklepowej

Dzięki nowemu rozwiązaniu polskiej firmy Micro-Res z Rzeszowa, możemy wyeliminować nieaktualne etykiety na półce sklepowej. Rozwiązanie składa się z kolektora danych CipherLab CPT-8400, drukarki mobilnej GoDEX-MX30 oraz oprogramowania EtDruk produkcji Micro-Res.
Reklama

To innowacyjne rozwiązanie – sprawdza automatycznie w czasie rzeczywistym (podczas skanowania przez pracownika sklepu etykiety umieszczonej na półce), czy etykieta zawiera aktualne dane o cenie czy cena jest już nieaktualna. Po zeskanowaniu kodu kreskowego, kolektor sam rozpoznaje różnicę w cenach. Nowa etykieta może wtedy wydrukować się automatycznie, bez potrzeby naciskania dodatkowych klawiszy na kolektorze czy drukarce mobilnej, którą pracownik sklepu nosi ze sobą. W zależności od konfiguracji dokonanej przez personel, zamiast wydruku użytkownik może też otrzymać powiadomienie sygnałem dźwiękowym i odpowiedni komunikat na ekranie kolektora. Bez rozwiązania „EtDruk”, pracownik musi drukować etykiety na zapleczu, wracać z nimi do półek i szukać, gdzie jest dany towar, któremu należy zmienić cenę.

Oprogramowanie w sposób inteligentny porównuje dane wydrukowane na dotychczasowej etykiecie z danymi aktualnymi (załadowanymi do kolektora danych) z bazy towarowej sklepu.

Ooprogramowanie posiada również pełną funkcjonalność inwentaryzatora i współpracuje z większością programów sprzedażowo-magazynowych funkcjonujących na polskim rynku, jest proste i przyjazne w instalacji.

Z rozwiązania korzysta wiele sieci handlowych, między innymi: „PSS Społem”, „Delikatesy Centrum”, „Majster” i wiele innych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum