Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kompletny posiłek w formie proszku – marka Huel wchodzi do Polski

Na polski rynek wkroczyła innowacyjna marka spożywcza – Huel. To pełnowartościowe produkty mogące zastąpić tradycyjny posiłek. Dostępne w formie proszku do przygotowania koktajlu, gotowych napojów lub batona.
Reklama

Produkty Huel to pełnowartościowe, łatwe w użyciu i przygotowaniu jedzenie, produkowane przy minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko. W składzie znajduje się 26 niezbędnych witamin, mikroelementy, złożone węglowodany, roślinne białko z grochu, nienasycone kwasy tłuszczowe (kokos i siemię lniane), błonnik i fitoskładniki. Do przygotowania wystarczą dwie minuty, w czasie których należy wymieszać proszek z wodą lub mlekiem lub po prostu skorzystać w gotowego produktu – pełnowartościowego napoju czy batona.

Huel to nie tylko innowacyjne podejście do odżywiania. To również etyczny i zrównoważony biznes, oparty na 100% wegańskich formułach, a część z zysków jest przekazywana do fundacji charytatywnej Vitamin Angels. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 14 posiłków.

Za produktami stoi zespół dietetyków, w tym światowej sławy specjalista ds. żywienia, James Collier, który opracował formułę Huel i Jullian Hearn, założyciel i pomysłodawca marki. W ciągu ostatnich czterech lat Huel stał się jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii. Obecnie osiąga on imponujące 40 milionów funtów przychodów i wciąż rozwija się na arenie międzynarodowej.

Sugerowana cena detaliczna: 234 zł – 2 opakowania Huel Powder (28 posiłków).

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (6)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum