Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Limitowane smaki napojów od Braci Sadowników

Bracia Sadownicy wypuszczają nowe, limitowane smaki swoich lemoniad i napojów. Inspiracją są letnie kwiaty i zioła, a celem - wsparcie pszczół.
Reklama

Bracia Sadownicy, polska marka jabłek i produktów na ich bazie wprowadza aż 6 letnich wariantów swoich popularnych napojów. Bazą wyjściową są oczywiście jabłka, uzupełnione o kwiaty i zioła. W ramach linii lemoniad - Letnie jabłko, które zadebiutowały na rynku w 2020 roku, spróbować będzie można 3 smaków: ogórek z miętą, wiśnia z lawendą i nowość - truskawka z bazylią. Po raz pierwszy natomiast można będzie posmakować także 3 kwiatowych smaków limitowanej edycji Musującego jabłka. Od lipca dostępne będą warianty z: kwiatem bzu, z różą i z lawendą.

Wszystkie napoje powstały na bazie tłoczonego soku tłoczonego (stanowiącego co najmniej 60% składu) oraz naturalnych ekstraktów z wybranych kwiatów. Dodatkowo zostały wzbogacone w witaminę C. Produkty są w pełni naturalne, bez ulepszaczy, konserwantów i dodatkowych słodzików. Z jabłek uprawianych w zgodzie ze środowiskiem. Nowe warianty smakowe nie zostały wybrane przypadkowo. Są one częścią akcji “Bracia i Maja dla pszczół” mającej zwiększyć świadomość społeczeństwa odnośnie kluczowej roli tych owadów w ekosystemie.

Przez 3 miesiące Bracia Sadownicy będą edukować o tym, jak ważne są pszczoły i co można zrobić, aby im pomóc. Sami zasiali już 1 hektar łąki kwietnej dla pszczół, kolejny siew odbędzie się jesienią, a teraz zachęcają do tego swoich konsumentów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum