Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Miękkie masło fińskie od Valio już na polskich półkach

Valio, największy producent nabiału w Finlandii, po bardzo dobrym przyjęciu przez klientów masła Valio Premium Artisan Butter oraz niebieskich serów pleśniowych Valio Aura, wprowadził na polski rynek miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego. Podobnie jak już obecne na rynku produkty, miękkie masło fińskie będzie dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce. Na początku przyszłego roku na sklepowych półkach pojawi się także fiński ser typu havarti – Valio Finnish Havarti.
Reklama

Nowe masło premium od Valio – miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego - wyróżnia łatwość rozsmarowywania i naturalny smak. Masło to nie zawiera barwników, konserwantów i innych dodatków, a także oleju palmowego. Jest produkowane przy użyciu innowacyjnej soli mlecznej ValSa, opracowanej przez Valio w 2016 roku, która zawiera 80% mniej sodu niż sól kuchenna. Dzięki temu ma ono doskonały smak, przy o połowę mniejszej zawartości soli.

Valio słynie także z wysokiej jakości serów, dlatego już na początku przyszłego roku wprowadzony zostanie na polski rynek Valio Finnish Havarti. Ten ser typu havarti charakteryzuje się lekko słonym i kwaskowym smakiem oraz bogatą konsystencją. Świetnie nadaje się do przygotowywania kanapek, tostów, sałatek i desek serów. Co ciekawe, walcowaty kształt bloku sera Valio Finnish Havarti jest dostępny tylko w krajach skandynawskich i w Rosji, a w najbliższym czasie także w Polsce.

Podobnie jak inne produkty Valio na rynku produkty, miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego oraz ser Valio Finnish Havarti będą dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum