Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Multitop  - worki na śmieci z recyklingu od Paclan

Paclan wprowadza do oferty worki na śmieci wykonane w 89 proc. z plastiku pochodzącego z recyklingu – to worki multitop z linii For Nature marki Paclan.
Reklama

- Multitop worki na śmieci z linii For Nature – nowość w ofercie Paclana – powstają z recyklatu i w niczym nie ustępują standardowym workom na śmieci. Choć zrobione z odpadów, są równie mocne i wytrzymałe. Dostępne są w dwóch różnych pojemnościach – 35 i 60 litrów. Worki nie zawierają barwników ani dodatków zapachowych. 89% składu tych worków stanowią przetworzone plastikowe śmieci, a ich etykiety w całości zrobione są z papieru z recyklingu – wymienia Paclan.


Linia For Nature składa się z artykułów przeznaczonych do gotowania, pieczenia, sprzątania oraz worków na śmieci multitop i worków na odpady BIO. Opakowania do nich wykonane są z makulatury lub z papieru z certyfikatem FSC, tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, materiałów naturalnych, takich jak m.in. kukurydza, agawa i wiskoza, zużytych butelek PET lub materiałów biodegradowalnych, takich jak PLA (polilaktyd).

Multitop worki na śmieci For Nature, 35 l (30 szt. w jednym opakowaniu), kosztują około 4,00 zł, natomiast worki 60 l (20 szt. w jednym opakowaniu), ok. 4,99 zł.

Marka Paclan od 35 lat ma centrum recyklingu opakowań foliowych. Jest w nim przetwarzanych średnio 80 000 ton odpadów i śmieci pokonsumenckich. Granulat z recyklingu, który tu powstaje, jest następnie wykorzystywany w zakładach produkcyjnych między innymi do wytwarzania worków na śmieci.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum