Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Napoje MISS TI 蒂小姐, od Quebonafide i DJ Forxst w Żabce Nano za darmo

Oferta Żabki wzbogaciła się o herbatki MISS TI 蒂小, czyli napoje marki, którą stworzył muzyczny duet – raper Quebonafide oraz DJ i producent muzyczny Forxst. Matcha Latte i Milk Tea z limitowanej edycji herbatek MISS TI 蒂小姐w butelkach o pojemności 350 ml dostępne są we wszystkich sklepach Żabka oraz sklepach bezobsługowych Żabka Nano od 22 czerwca br. Napoje są w 100% wegańskie – na bazie mleka owsianego.
Reklama

Napoje MISS TI 蒂小姐charakteryzuje najwyższy wynik Nutri-Score, będący wskaźnikiem informującym konsumentów o wartościach odżywczych produktu i pomagającym w świadomych wyborach, które są podstawą prawidłowo zbilansowanej diety. Za ich produkcję i dostawy odpowiada SOTI Natural – producent wysokiej jakości produktów funkcjonalnych.

Darmowe MISS TI 蒂小姐 dla klientów sklepów Żabka Nano

Klienci bezobsługowych sklepów Żabka Nano mają możliwość odkrycia smaków napojów MISS TI 蒂小姐 za darmo. Wystarczy, że zarejestrują się w module Żappka Store w aplikacji Żappka, potwierdzą swój numer telefonu i odbiorą darmowy kupon na MISS TI 蒂小姐, upoważniający do odbioru jednej butelki napoju w dowolnym sklepie autonomicznym Żabka Nano.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum