Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowa kampania likieru Pani Zosia

Wystartowała nowa kampania likieru Pani Zosia, propozycji od Wyborowa Pernod Ricard – wegańskiego kremowego likieru o smaku słonego karmelu, który stanowi dopełnienie innej marki – Pan Tadeusz.
Reklama

Kampania inspirowana jest dziełem Adama Mickiewicza. Marka przedstawia współczesne przygody Zosi i Tadeusza w zabawnych wierszach inspirowanych epopeją narodowego wieszcza i pisanych trzynastozgłoskowcem. Odrębne z pozoru wątki łączą się w zabawną i lekką opowieść o ich spotkaniu, wprowadzając użytkowników w świat współczesnych perypetii Pani Zosi i Pana Tadeusza oraz obu tych marek.  Oprawę wizualną stanowią statyczne i animowane kolaże, które wykorzystują wizerunki XIX-wiecznych postaci. Zostały one zinterpretowane na nowo i przedstawione w nowoczesnej formie.

Koncept kampanii powstał w zespole marketingu w Wyborowa Pernod Ricard. Za kreację i koordynację kampanii odpowiada agencja Brand Kolektyw, która przy współpracy z ilustratorem Łukaszem Kuletą (W wirażu kolażu) oraz animatorką Martą Kulińską (Hello Mootion), przygotowała materiały graficzne i animacje oraz odpowiada za moderację w social mediach marki.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum