Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe mleko do kawy z Piątnicy

Nowe mleko do kawy z Piątnicy doskonale się spienia, dlatego jest idealną propozycją zarówno dla baristów, którzy serwują kawę w kawiarniach i restauracjach, jak również dla konsumentów przygotowujących ją w domowym zaciszu.
Reklama

Nowe mleko do kawy z Piątnicy charakteryzuje się wysoką zawartością białka (3,4%), co sprawia, że doskonale się spienia. Uzyskana pianka jest gładka i aksamitna, dzięki czemu ułatwia tworzenie mlecznych wzorów latte art na kawie. Mleko idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku ekspresów kolbowych i automatycznych, a także spieniaczy ręcznych. 

OSM Piątnica oferuje mleko najwyższej jakości, które pozyskiwane jest z gospodarstw położonych na czystych, zielonych terenach Mazowsza, Kurpi i Podlasia. Miejsce pochodzenia i technologia produkcji gwarantują zachowanie smaku i zapachu mleka prosto od krowy. Mleko z Piątnicy zamknięte jest w zakręcanej, poręcznej butelce o pojemności 1L. 

Mleko do kawy z Piątnicy to produkt UHT, który przed otwarciem może być przechowywany poza lodówką do 4 miesięcy, a po otwarciu, w warunkach chłodniczych zachowuje świeżość do 5 dni. Materiał, z którego wykonana jest butelka, nie przepuszcza światła, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego posmaku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum