Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe wersje batonów pod marką Wanted

Producent słodyczy ETi European Food Industries wprowadza nowe produkty w ramach marki Wanted. W ofercie pojawią się czekoladowe batony oblane ciemną czekoladą oraz nowe smaki w opakowaniach do dzielenia się.
Reklama

Wanted to marka czekoladowych batoników, które konsumenci doceniają za zaskakujące tekstury i najlepsze składniki. W odpowiedzi na ich rosnące zainteresowanie produktami z logo Wanted, ETi wprowadza do swojej oferty nowy smak: Wanted Nuts Dark. To nugatowy baton z orzeszkami ziemnymi oblany aromatyczną deserową czekoladą. Nowa wersja jest dostępna także w opakowaniach do dzielenia się. W takim opakowaniu pojawiła się też popularna wersja batonika w mlecznej czekoladzie – Wanted Nuts Milk.

- Polscy konsumenci bardzo chętnie sięgają po nowości, dlatego dynamicznie inwestujemy w nasze portfolio produktów. Wierzymy, że pozwoli to rosnąć nie tylko nam jako firmie, ale także całej kategorii, która zyska na atrakcyjności dzięki większej różnorodności – komentuje Magdalena Słomczewska-Klimiuk, Product Portfolio Manager ETi w Polsce. Jak dodaje – Wciąż jesteśmy w Polsce bardzo nową marką – pierwsza sprzedaż naszych produktów rozpoczęła się w maju 2018. Bardzo ważne jest dla nas dalsze budowanie wśród konsumentów świadomości naszych marek. Dlatego też wprowadzeniu nowych produktów towarzyszyć będzie szeroko zakrojona kampania promocyjna z emisją spotów telewizyjnych, działaniami digitalowymi, współpracą z influencerami oraz atrakcyjnymi aktywacjami dla konsumentów.

Oprócz nowego batonika w czekoladzie deserowej, marka Wanted oferuje konsumentom trzy warianty batoników: Wanted Nuts Milk z całymi orzechami w mlecznej czekoladzie, Wanted Pops Caramel i Wanted Pops Coconut z ciągnącym się karmelem oraz prawdziwymi wiórkami kokosowymi. Wszystkie batoniki dostępne są także w opakowaniach do dzielenia się, gdzie konsumenci znajdą osobno zapakowane mini wersje słodkości.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum