Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowość od marki Appetita – autorskie mieszanki Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz, ikona smaku i stylu, skomponowała dla marki Appetita linię autorskich mieszanek przyprawowych. Linia nowych mieszanek przyprawowychobejmuje pięć aromatycznych kompozycji przeznaczonych do najpopularniejszych dań mięsnych, warzywnych i makaronu.
Reklama

W ofercie znajdują się: Przyprawa do kurczaka złocista Appetita, Przyprawa do zapiekanki makaronowej Appetita, Przyprawa do ziemniaków pieczonych z rozmarynem Appetita, Przyprawa do mięsa mielonego z majerankiem i czosnkiem Appetita, Zioła do sałatek Appetita.

Nowe produkty zostały skomponowane wyłącznie z naturalnych składników – ziół i przypraw – poddanych restrykcyjnym kontrolom jakości. Nie zawierają glutaminianu sodu, maltodekstryny, konserwantów, barwników ani ekstraktu drożdżowego. Bazują na soli morskiej, która zawiera znacznie więcej składników mineralnych i ma intensywniejszy smak niż zwykła sól kuchenna.

Mieszanki przyprawowe Appetita zapakowano w atrakcyjne graficznie i funkcjonalne torebki z wizerunkiem Ewy. Na odwrocie każdej z nich znajduje się autorski przepis ekspertki na danie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum