Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowość od U Jędrusia – dwa różne smaki pierogów w jednym opakowaniu

Linia Smaczna Para to jedno opakowanie z dwoma smakami pierogów pełnych farszu o idealnie cienkim cieście, bez dodatku substancji konserwujących.
Reklama

Nowa linia produktowa – Smaczna Para - to innowacyjna odpowiedź firmy U Jędrusia na rosnące zapotrzebowanie rynku na smaczne i praktyczne rozwiązania w dziedzinie dań gotowych. Ta unikatowa linia pierogów, idealnie wpisuje się w rosnący trend personalizacji produktów w kategorii FMCG.

Smaczna Para to pierogi pełne farszu w cienkim cieście. Jedno opakowanie zawiera dwie tacki i dwa różne smaki Dzięki temu danie łatwo można podzielić na porcje, a pierogi z nieotwartej tacki dłużej zachowują świeżość.

Obecnie w  ofercie Smacznej Pary znajdują się dwie propozycje smakowe:

·    Pierogi ruskie i z mięsem

·    Pierogi z serem oraz serem i jagodami.

Nowy rodzaj opakowania daje możliwość degustacji różnych smaków na raz lub odłożenia jednej tacki ”na później” tym samym ograniczamy marnowanie żywności.

Dodatkowo Smaczna Para wprowadza do kategorii dań gotowych chłodzonych unikatowe opakowanie, które umożliwia konsumentowi podjęcie decyzji o wyborze smaku pierogów już w domu, a nie na półce sklepowej. Nad koncepcją Smacznej Pary producent U Jędrusia pracował ponad 3 lata. W najbliższym czasie U Jędrusia planuje wprowadzić kolejne smaki.

Spółka U Jędrusia powstała w 1979 roku z pasji właścicieli Marii i Andrzeja Krupińskich. Początkowo funkcjonowała jako mała, rodzinna, krakowska restauracja specjalizująca się w kuchni staropolskiej. Aktualnie, po ponad 40 latach istnienia, jest jednym z największych producentów dań chłodzonych w Polsce. Zatrudnia ponad 1100 pracowników i dysponuje specjalistycznym parkiem maszynowym oraz transportem z własną logistyką. Codziennie z zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 34 260 m2 wyjeżdża kilkaset palet wyrobów gotowych. Możliwości produkcyjne firmy kształtują się na poziomie 250 ton dziennie. Produkty U Jędrusia są dostępne w Polsce i za granicą.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum