Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowy gracz na polskim rynku karm dla psów

Rusza nowy startup PetBuddies, oferujący personalizowaną dietę dla psów w jakości 'human grade', tj. przy użyciu takich samych surowców jak do produkcji żywności dla ludzi.
Reklama

Na rynku żywności dla zwierząt pojawiła się nowa marka – PetBuddies. Stworzony przez pasjonatów branży spożywczej i miłośników psów startup, oferuje personalizowaną dietę dla psów, przygotowaną z najwyższej jakości składników. Idea przyświecają twórcom marki to #fairpetmeals.

Podążając za obecnymi trendami i odpowiadając na współczesne potrzeby związane z ochroną środowiska, firma stawia na ekologię. Dania PetBuddies, jako pierwsze na rynku personalizowanej karmy dla psów, wekowane będą w szklanych słojach i pakowane w kartony, zabezpieczane przy użyciu papierowej taśmy. Na żadnym etapie nie będzie wykorzystywany plastik. Produkty PetBuddies są wygodne w codziennym użytkowaniu, nie wymagają przechowywania w zamrażalce ani lodówce, dostawy odbywają się w regularnych dwutygodniowych cyklach w modelu subskrybcyjnym.

Producent gwarantuje także, że posiłki PetBuddies uwzględniają indywidualne potrzeby każdego czworonoga. Prawdziwie personalizowana dieta przygotowywana będzie w oparciu o wiarygodny kalkulator wykorzystujący algorytm dopasowujący rodzaj i ilość jedzenia do danego psa.

Startup planuje rozwój w kierunku pet-food-tech. Dlatego w ramach launchu marki zainicjował kampanię w serwisie PolakPotrafi.pl. Jej celem jest poinformowanie o pojawieniu się PetBuddies na rynku, a także, poprzez promowanie idei uczciwego podejścia do żywienia zwierząt, zachęcenie konsumentów do subskrybcji.

Pierwsze zgromadzone fundusze firma przeznaczy na stworzenie specjalnego urządzenia (czujnika) i aplikacji, które w czasie rzeczywistym, analizując parametry życiowe psa, będą automatycznie dopasowywać dietę na kolejny okres subskrypcyjny. Rozwiązanie ma wyręczyć właścicieli psów, automatyzując w pełni ten proces. Będzie to prawdopodobnie jedyne takie rozwiązanie dostępne na rynku. Kolejne etapy rozwoju PetBuddies zakładają dalszy rozwój komplementarnych usług dla psów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum