Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Orzechowe nowości od Bakalland

Bakalland rozszerza portfolio produktów o trzy nowe propozycje w kategorii orzechów: Migdały lekko solone, Nerkowce lekko solone, Orzechy laskowe prażone. Wszystkie nowości prażone w piecu pozbawione są dodatku tłuszczów i mają „czyste etykiety”.
Reklama

Nowości Bakalland to starannie dobrane orzechy: migdały, nerkowce, orzechy laskowe, pochodzące z najlepszych plantacji, prażone w piecu. Migdały i nerkowce dla podkreślenia smaku zostały dodatkowo oprószone solą. Dzięki odpowiedniej recepturze przygotowania, pozbawione są dodatku tłuszczów i mają w 100 proc. naturalny skład. Co więcej, poręczna gramatura opakowań (70 g, 90 g) „otwórz-zamknij” sprawia, że stanowią doskonałe rozwiązanie przekąskowe.

Orzechy zamknięte zostały w ekspozycyjnym opakowaniu, budującym blok, ze specjalnym okienkiem podkreślającym wysoką jakość produktu. O walorach orzechów przeczytać można również na opakowaniu – na odwrocie znajduje się atrakcyjna grafika zawierająca najistotniejsze informacje o składzie, pochodzeniu i wartościach odżywczych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum