Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

OSM Głubczyce z nową wizualizacją opakowań

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głubczycach (OSM Głubczyce) wprowadziła na rynek nowe logo oraz odświeżone opakowania swoich produktów.
Reklama

Jednym z głównych elementów innowacji jest wprowadzenie na rynek kubeczków w nowej szacie graficznej. Projekt dotyczy zmiany opakowań wszystkich produktów. Na pierwszą linię trafiły kubeczki z jogurtem naturalnym oraz kefirem naturalnym. W perspektywie najbliższej przyszłości zmiana szaty graficznej obejmie jogurty typu greckiego, śmietany, maślankę, twarogi i mleko.

- Zmiana logo OSM Głubczyce jest wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej jakości. Zmieniona identyfikacja wizualna jest świadectwem naszej postawy progresywnej i jednocześnie oddaje hołd długiej historii OSM, która sięga kilkudziesięciu lat wstecz. Widoczne jest to w logotypie, w którym postanowiliśmy nie rezygnować z korony, która przyświeca naszej mleczarni od ponad 90 lat - informuje Spółdzielnia.

Świeżego nabiału w nowej szacie graficznej można szukać na półkach takich sieci handlowych jak: Carrefour, Dino, Selgros i Aldi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum