Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Owocowe nowości w ofercie Somersby

Marka Somersby rozwija swoje portfolio. W nadchodzącym sezonie konsumenci będą mogli orzeźwiać się nowościami: wyczekiwaną alkoholową wersją smaku gruszki, czyli Somersby Pear 4,5%, nowym połączeniem Somersby Cherry & Apple 4,5% czy bezalkoholowym Somersby Blackcurrant & Lime 0,0%. Produkty są już dostępne na rynku.
Reklama

W marcu na sklepowych półkach pojawia się nowość - Somersby Cherry & Apple 4,5%. Doskonałe połączenie wytrawnej wiśni i soczyście słodkiego jabłka budzi wspomnienia wakacyjnych chwil. Ten wariant ma piękny, czerwony kolor i słodko-kwaśny smak, który zapewnia maksimum orzeźwienia.

 

Z kolei do oferty piw bezalkoholowych dołącza innowacja smakowa, czyli połączenie czarnej porzeczki i orzeźwiającej limonki. Somersby Blackcurrant & Lime 0,0% to najbardziej ekskluzywny wariant w portfolio marki. Mocno schłodzony będzie idealnym towarzyszem codziennych spotkań ze znajomymi. Nowy smak dostępny jest w sprzedaży w butelce 0,4 l oraz w nowym formacie – puszkach fit o pojemności 330 ml. Mniejszy i wygodny rozmiar puszki jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i trendy rynkowe w kategorii napojowej.

Nowy smak piwa Somersby

Gruszka to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich owoców, a także 4. najpopularniejszy wariant smakowy Somersby na świecie. Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki skradło podniebienia konsumentów, a wychodząc naprzeciw ich zapytaniom w mediach społecznościowych, powstała wersja z procentami. Somersby Pear 4,5% to słodko-kwaśny smak, kojarzący się z polskimi sadami. Będzie smakował idealnie schłodzony lub z kostkami lodu.

 

- Gruszka jest jednym z najpopularniejszych polskich owoców, który nie tylko orzeźwia, ale i przywołuje miłe, letnie wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że ten wariant spełni oczekiwania konsumentów, którzy wielokrotnie o nim wspominali na naszych mediach społecznościowych – Justyna Seliga, specjalista ds. marketingu Somersby.

Nowość dostępna jest w wyłącznej dystrybucji Grupy Eurocash w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,4 l.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum