Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pasztetowa mix od marki Duda

Pasztetowa Duda robi miejsce na nowości. Teraz, kupując „Pasztetowa mix” otrzymamy aż trzy smaki w jednym opakowaniu, a w dodatku czeka na nas szansa na zapas ulubionej pasztetowej na całe sześć miesięcy.
Reklama

Teraz w jednym opakowaniu mamy aż trzy smaki pasztetowej do wyboru: drobiowo-wieprzową, pieczeniową i paprykową. Takie rozwiązanie to odpowiedź na  kulinarne dylematy, ale też rozwinięcie oferty naszej ulubionej pasztetowej. To także praktyczna opcja: 60 gramów, wystarczy akurat na raz na kanapkę. Nowa „Pasztetowa mix” to oferta trzech porcji mini w jednym opakowaniu, żeby każdy z domowników miał to, co lubi.

Zakłady Mięsne Silesia, producent wędlin Duda Nasze Polskie i pasztetowej Duda zapraszają utalentowanych smakoszy do konkursu na portalu Facebook na  profil „Pasztetowa. Kultowa nuta smaku”.

Autor, który do 30 października najsmaczniej,  przepraszam, najlepiej wyjaśni, z czym najbardziej kocha wcinać królową pasztetową ma szansę wygrać zapas swojego ulubionego produktu, który wystarczy mu aż do wiosny.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum