Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prima poszerza portfolio o kawy rozpuszczalne

Prima Crema i Prima Classic to dwie nowe propozycje kaw rozpuszczalnych w ofercie marki Prima, należącej do Jacobs Douwe Egberts Polska.
Reklama

– Wychodzimy z ofertą poza kategorię kaw mielonych. W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy pod marką Prima dwa zupełnie nowe warianty kawy rozpuszczalnej – Prima Crema i Prima Classic, dostępne w dwóch gramaturach 90g i 180g. Aby jak najwięcej zainteresowanych dowiedziało się o naszej nowości, kontynuujemy silną kampanię wprowadzeniową produktu w telewizji oraz on-line – mówi Agata Szydłowska, brand manager Prima, Jacobs Douwe Egberts Polska.

Zmianom uległ także główny produkt marki, czyli Prima Finezja zarówno w postaci kawy mielonej i ziarnistej.

– W sklepach pojawia się właśnie nowa szata graficzna popularnej Primy Finezji. Nowa grafika jest bardziej nowoczesna i atrakcyjna wizualnie, aby wyróżnić się na półce sklepowej i przyciągnąć uwagę. Nowa szata graficzna to jednocześnie uspójnienie opakowań i gwarancja rozróżnienia produktów z każdego segmentu. Podczas gdy na opakowaniu kawy mielonej przyciągamy uwagę symbolem marki – niebieskim kubkiem pełnym apetycznej kawy, opakowanie kawy ziarnistej koncentruje się na swojej zawartości, prezentując równie wizualizację kawowych ziaren – wyjaśnia Agata Szydłowska.

– Poza nowym opakowaniem kawy ziarniste Prima wzbogacają się o nowy format opakowania małą paczkę 250g. Małe opakowania cieszą się popularnością wśród klientów mniejszych sklepów, jak również konsumentów, którzy wyjątkowo cenią sobie świeży aromat kawy. W przypadku opakowania 250g produktu nie przechowujemy długo po otwarciu i możemy cieszyć się świeżością przygotowując kawę. Przy okazji – małe opakowanie jest bardzo przystępne cenowo, na jego zakup możemy sobie pozwolić częściej – dodaje brand manager Prima, Jacobs Douwe Egberts Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum