Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Przyprawy w płynie Qulino dostępne w kolejnych sieciach sklepów

Innowacyjna marka przypraw w płynie - Qulino, rozszerza sieć dystrybucji. Przyprawy przygotowane z naturalnych składników dostępne są już zarówno w sprzedaży stacjonarnej - w hipermarketach E.Leclerc oraz sklepach sieci Gzella i Sokołów, jak również w sklepach online.
Reklama

W portfolio marki znajdują się przyprawy w siedmiu wariantach smakowych: Indyjskim, Gyros, Masala, Prowansalskim, 3 Pieprze, Meksykańskim oraz Słodko-ostrym. Charakteryzują się innowacyjną, płynną formą, wszechstronnym zastosowaniem oraz naturalnym i wegańskim składem, co pozwala na ich zastosowanie w dowolnej diecie.

- Stale pracujemy nad rozszerzaniem dystrybucji produktów Qulino, dlatego niezmiernie cieszy nas, że kolejne sieci sklepów przekonują się do naszych innowacyjnych przypraw w płynie. Prowadzimy rozmowy również z innymi, ogólnopolskimi sieciami, które są zainteresowane współpracą. To dobry prognostyk na przyszłość. Proces poszerzania dystrybucji wspieramy intensywnymi działaniami marketingowymi, które pozwolą zbudować rozpoznawalność nowej marki – mówi Patryk Kraśniewski, Specjalista ds. marketingu w Qulino.

 

Produkty Qulino dostępne są również w sprzedaży online. Oprócz sklepu internetowego marki, produkty można znaleźć w supermarkecie online – Frisco.pl oraz w internetowej hurtowni - systemie Eurocash.pl i Transgourmet.

- Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi punktami sprzedaży - stacjonarnymi oraz internetowymi, w których dostępne będą nasze produkty – dodaje Patryk Kraśniewski

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum