Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Shoty od Olimp Labs w sklepach sieci Żabka

Wybrane produkty Olimp Labs są już dostępne we wszystkich sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Są to suplementy w postaci witaminowych shotów - dogodnej i poręcznej formie konsumpcji, które można wszędzie ze sobą zabrać i łatwo spożyć.
Reklama

W sklepach sieci Żabka można już kupić suplementy diety w formie shotów: Chela-Mag b6 Forte shot, Kofaktin Forte shot, Gold Vit C 2000 shot oraz Gold-Vit D3+K2 Forte shot.

Shoty od Olimp Labs produkowane są w zakładzie na Podkarpaciu, firma jako jedna z pierwszych wprowadziła je na Polski rynek. 

 „Stale zwiększamy dostępność naszych produktów w różnych punktach sprzedaży, dlatego cieszymy się, że teraz klienci sieci Żabka dostaną możliwość zakupu suplementów diety w formie shotów. W Olimp Labs stawiamy na rozwój. Dążymy nieustannie w kierunku nawiązywania nowych współprac, a także ekspansji infrastrukturalnej, międzynarodowej, realizując kolejne inwestycje, które pozwalają nam stawać się jeszcze bardziej  innowacyjną firmą. Cieszy nas wysoki popyt na nasze produkty, jednak wciąż z pokorą pracujemy nad zachowaniem najwyższej jakości oraz zapewnieniem szerokiego dostępu dla konsumentów” – komentuje nową współpracę Paweł Serwatka, Dyrektor Sprzedaży FMCG.

Poza siecią Żabka produkty Olimp Labs są dostępne stacjonarnie w sklepach mało i wielkopowierzchniowych, na stacjach paliw, w drogeriach, aptekach i sieciach handlowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum