Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tymbark wchodzi w nową kategorię - wprowadza napoje roślinne

Tymbark wchodzi w nową dla siebie, rozwijającą się kategorię produktów roślinnych. Bazą wszystkich pozycji sygnowanych logo lovebrandu jest polski owies. Wykorzystując jego właściwości, marka stworzyła produkty odpowiadające na kluczowe potrzeby konsumentów w tej kategorii: kremowość, przyjemny smak oraz prosty, zdrowy skład.
Reklama

Tymbark z linią Just Plants

Innowacyjna dla lidera rynku SNN linia Tymbark Just Plants produkowana jest w zakładzie w Tymbarku. To pierwsza propozycja wśród napojów roślinnych, która bazuje na polskim owsie. Marka wyróżnia się na tle pozostałych dostępnych na rynku produktów prostym składem bez dodatku cukru i innych zbędnych składników, za to z zawartością witamin D i B12 oraz wapnia. 

Dzięki aksamitnej konsystencji i przyjemnemu smakowi napoje Just Plants są uniwersalne. Pasują do przygotowywania: owsianek, koktajli, gotowania oraz wypieków. Z kolei wersja Barista sprawdzi się jako pianka do kawy.

Warianty Tymbark Plants

Nowa linia obejmuje napoje roślinne na bazie owsa dostępne w kilku smakach: Tymbark Just Plants owies; Tymbark Just Plants Barista owies,; Tymbark Just Plants migdał-owies; Tymbark Just Plants soja-owies; Tymbark Just Plants kokos-owies; Tymbark Just Plants orzech laskowy-owies.

Produkty Tymbark Just Plants są dostępne w dwóch pojemnościach: 1 l i 500 ml. Dzięki mniejszej pojemności marka daje szansę na spróbowanie nowości szerokiemu gronu konsumentów. Kartony powstały z surowców pochodzenia roślinnego nadających się do recyklingu.

Linia Just Plants jest dostępna od ostatniego tygodnia marca we wszystkich kanałach sprzedaży.

Cena sugerowana na półce: ok 9-10 zł za 1 l i ok. 6 zł za 500 ml

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: karton 1 l (4 smaki), karton 500 ml (4 smaki)

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton 6x1 l, 6x500 ml

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum