Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Woseba wprowadza na rynek dwie nowe kawy

Woseba wprowadziła na rynek dwie nowe kawy Ti Meriti un Caffè Crema e Aroma oraz Gusto Raffinato - smaki, z którymi można się spotkać we włoskich kawiarniach. Są to kawy o odmiennych profilach sensorycznych, które różnią się intensywnością kawowego aromatu.
Reklama

Są to kawy o odmiennych profilach sensorycznych, które różnią się intensywnością kawowego aromatu. Crema e Aroma jest zrównoważoną mieszanką subtelnej arabiki i esencjonalnej robusty. Obecność arabiki daje tej kawie słodycz, a dodatek robusty uzupełnia ją nutami ciemnej czekolady oraz orzechów. Rekomendowana dla osób, które preferują delikatniejszy smak.

Natomiast Gusto Raffinato jest wyważoną kompozycją ziaren arabiki i robusty o średniej intensywności, w której wyczuwamy suszone owoce, a smak ma wyraźne, bogate, orzechowe zakończenie. Polecana dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego pobudzenia” – komunikuje Roland Brylewski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Woseba.

Eleganckie opakowania przywodzą na myśl skojarzenia ze słoneczną Italią, jej wyjątkową kulturą i obietnicą dobrze spędzonych chwil przy filiżance wyjątkowej kawy. TI MERITI UN CAFFÈ oznacza ‘zasługujesz na kawę’… To przyjacielskie zaproszenie dla konsumentów, aby cieszyli się naszą kawą” – dodaje Roland Brylewski.

Crema e Aroma i Gusto Raffinato występują jako kawy mielone dostępne w opakowaniach 250 g oraz kawy ziarniste: 500 g i 1000 g. Oprócz sklepów stacjonarnych są dostępne w sklepie internetowym producenta na www.sklep.woseba.pl.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum