Fimaro Distribution wprowadza na polski rynek markę wody ISBRE
Woda ISBRE będzie dostępna na polskim rynku od połowy marca br. w wybranych punktach sprzedaży w pojemnościach 0,5l oraz 1,0l. Dodatkowo FIMARO planuje wprowadzić dla rynku HoReCa butelki o pojemności 0,33l.
Reklama
Źródło wody położone jest na końcu fiordu Hardanger w norweskiej gminie Ulvik znajduje się pod potężnym, pięciotysiącletnim lodowcem.
- FIMARO - jako producent naturalnych a przede wszystkim zdrowych przetworów poszukujemy produktów, które idealnie uzupełniałyby naszą ofertę. Stąd też pomysł wprowadzenia na polski rynek najczystszej wody pitnej na świecie, której badania wykazują najniższą na świecie ilość rozpuszczonych części stałyc o poziomie poniżej 4 ppm. Jest to najniższa zmierzona wartość naturalnej (nieprzetworzonej) wody. Dzięki temu ISBRE wyróżnia się niezwykle czystym i wyrazistym smakiem - mówi Robert Burczyński, członek zarządu ds. Handlowych w FIMARO Distribution.
Reklama