Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolekcja Piw Premium Książęce z zimowym wariantem

Na początku listopada br. na sklepowych półkach zadebiutuje limitowany wariant piwa marki Książęce - Burgundowe Trzy Słody. Nowość Książęcego została przygotowana specjalnie z myślą o sezonie jesienno-zimowym. Dzięki dodatkowi owoców dzikiej róży stanowi idealną propozycję na długie, chłodne wieczory.
Reklama

Piwo Burgundowe Trzy Słody to specjalna kompozycja słodów oraz owoców dzikiej róży. Do uwarzenia nowego Książęcego użyto trzech słodów - jasnego, karmelowego ciemnego i karmelowego aromatycznego (Caraaroma), dzięki którym w jego aromacie dominują nuty zbożowe, karmelowe, herbatników oraz świeżo pieczonego chleba. Nowość Książęcego wyróżnia dodatek owoców dzikiej róży, który nadaje mu delikatnie słodkiego zapachu. Jednocześnie piwo zachowuje typową piwną goryczkę. Dominującą cechą Burgundowego jest jego ciemny kolor, dzięki któremu zyskało swoją nazwę.

Nowy wariant Książęcego otrzyma wsparcie w handlu poprzez materiały POSM oraz ekspozycję. Nie zabraknie również działań w segmencie HoReCa. W wybranych lokalach gastronomicznych zostaną zorganizowane eventy podczas, których będzie można spotkać się m.in. z piwnym sensorykiem. Jak przy okazji poprzednich wariantów limitowanych, marka otrzyma silne wsparcie w Internecie, szczególnie w social media.

Nowy wariant Książęcego dostępny jest w lokalach gastronomicznych, sklepach handlu nowoczesnego i wybranych sklepach handlu tradycyjnego. Książęce Burgundowe Trzy Słody można kupić w butelkach 0,5l w cenie 3,49 zł w handlu tradycyjnym i 3,29 zł w handlu nowoczesnym. Książęce Burgundowe Trzy Słody dostępne będzie w sklepach do wyczerpania zapasów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum