Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

TeArtis - nowa marka herbaty

Strauss Cafe Poland wprowadza na rynek horeca dwie linie herbat i proponuje unikatowe smaki przygotowane przez Tima Cliftona, międzynarodowego eksperta i znawcę tego napoju. Marka TeArtis może już wkrótce przekonać do siebie polskich konsumentów.
Reklama
Wielbiciele bardziej klasycznych odmian otrzymują bogatą linię TeArtis Classic, czyli herbat w praktycznych torebkach. Natomiast ci, którzy chętnie sięgają po nowe mieszanki, dzięki linii TeArtis Premium otrzymają zestaw wybranych smaków dostępny w nylonowych piramidkach.

Całość została zamknięta w pudełkach o wyrazistych kolorach (linia Classic) i eczarnych pudełkach (linia Premium). Strauss Cafe Poland zadbała również o akcesoria, proponując  zestaw porcelany przeznaczony do picia herbat TeArtis, składający się z dzbanka, filiżanki ze spodkiem oraz prezentera do herbat w jasnych i lekkich barwach.

Herbaty z linii klasycznej TeArtis będą dostępne w opakowaniach 25 i 100 sztuk, linia Premium natomiast oferowana jest w opakowaniach zawierających 20 sztuk torebek-piramidek.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum